Saku Antvärk sari täienes Cherry Brew ning PÖFF-i juubeli eripruuli näol

Saku eriõllede ja siidrite tootesarja Antvärk lisandus magushapu Cherry Brew ning hooajalise eripruulina Pimedate Ööde Filmifestivali ametlik juubeliõlu Humulus Lupus pale ale.

“Tänaseks pea aastavanune Antvärk tootesari on leidnud kindla koha Eesti väikeõllede turul,” ütles Saku peaõllemeister Tarmo Tappo. “Meie soov on pakkuda õllekultuuri austajatele regulaarselt maitseuuendusi ja avastamisrõõmu – sel sügistalvisel hooajal Antvärgi uudistoodete Cherry Brew ja vaid limiteeritud koguses toodetud PÖFF-i 20. juubeli eripruuli näol.”

Aromaatse ja külluslikult rubiinpunase Cherry Brew hapukat kirsi maitset tasakaalustab linnaste magus mekk ja parajalt humalane järelmaitse.

Tähistamaks sel nädalavahetusel algavat Euroopa ja ka maailma paremikku kuuluva Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) 20. juubelit pruulis Saku Õlletehas Humulus Lupuse ehk humalahundi õlle, mis on saadaval festivali ametlikel üritustel ning piiratud koguses ka jaekaubanduses ja toitlustusasutustes.

Antvärk Humulus Lupus on pale ale tüüpi õlu, mille karge iseloomu annavad tsitruse- ja mangonoote andvad Mosaic humalad. Humulus Lupus on värskendav humalane pale ale nii maitse kui ka aroomi poolest, mida tasakaalustab parajalt linnasene keha.

Saku Antvärk Cherry Brew (4,5%) ja eripruul Humulus Lupus (4,8%) on villitud 0,33l klaaspudelitesse.

Foto: Saku Õlletehas