Pohatcongi mees on kogunud üle 2700 erineva õllepudeli kõikjalt maailmast

Richard Fontana, 47-aastane masinist firmast Superior Quartz Products, on kogunud 26 aastat erinevaid õllepudeleid, mis on talle silma jäänud. Kõik kogutud pudelid on erinevate siltidega.

Rohkem kui 2700 pudelit, mis on kogutud reisidel või ostetud kohalikest õllepoodidest, on kaunistamas kõiki nelja seina Richardi kodus olevas toas.

Kollektsiooni seas on õllepudeleid Saksamaalt, Brasiiliast ja Jaapanist. Pudeleid on erineva kujuga, näiteks keeglikuuli-, jalgpalli- või pesapallikurika kujulised. Mehe ebatavaline hobi algas huvitavate õllede ostmisega Saksa gurmeepoest. Sealt kogumine levis ning appi tulid ka pereliikmed, kes hoidsid huvitavate õllede leidmiseks silmad lahti.

Fontana ei ole päris kindel, kui paju tema kollektsioon väärt on, kuid enamikku pudelitest pole veel avatud. Tema kollektsioonist võib leida Thomas Hardy´s Ale õlle, mis on pruulitud Inglismaal ja mille sarnane müüdi hiljuti maha 350 dollari eest. Õlled, mida Richard Fontana oma kollektsiooni lisab, on hoolikalt valitud ning iga õlu kollektsiooni  ei sobi.