Livikost sai Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni peasponsor

AS Liviko ja Eesti Baarmenite Assotsiatsioon (EBA) sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt on Liviko järgnevad kaks aastat EBA peasponsor, et edendada alkoholikultuuri ja -teadlikkust Eestis.

„Liviko soovib jätkuvalt panustada Eesti alkoholikultuuri arendamisse ning edendada vastutustundlikku alkoholitarbimist. Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni peasponsorina loodame oma rikkalike rahvusvaheliste kogemuste näol pakkuda väärtusi, mis võimaldaks meie koostööperioodi jooksul EBA korraldatavatel iga-aastastel Eesti Baarmenite Meistrivõistlustel uuele tasemele tõusta. Näiteks näeme võimalust lisada võistlustesse uusi suundi ja võtteid, et panna baarmenite oskused proovile ka väljaspool kokteilimaailma. Oleme omalt poolt valmis ka rohkem pühenduma baarmenite koolitustele, et toetada Eesti baarmeneid ning väljendada heameelt alkoholikultuuri edasiviijate edusammude üle,“ ütles Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi.

„Mul on väga hea meel, et meie kaheaastase peasponsorluslepingu partner on just kvaliteetalkoholi tootja ja maaletooja Liviko. Kindlustunne, et EBA ja Liviko seisavad ühiste väärtuste eest, lubab mul olla tulevikuvisioonide realiseerumise osas ühtaegu nii lootusrikas kui ka hakkamist täis. Enam kui kahekümne tegevusaasta jooksul on EBA panustanud kokteilikultuuri tutvustamisse ja arengusse, samal ajal kasvatanud nii tarbijate kui ka baarmenite teadlikkust vastutustundliku alkoholitarbimise ja –pakkumise osas. Koostöö Livikoga aitab Eesti baarmenitel ennast erialaselt veelgi rohkem arendada ja mõjub väga innustavalt,“ ütles Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni president Margit Kikas.

Eesti Baarmenite Assotsiatsioon on loodud 1994. aastal ning on alates 1999. aastast ka Rahvusvahelise Baarmenite Assotsiatsiooni (IBA) täisliige.

AS Liviko on 117-aastaste traditsioonidega 1898. aastal asutatud kvaliteetalkoholi tootja. AS Liviko on nii Eestis, Lätis kui ka Leedus välja arendanud alkoholi distributsiooni- ja hulgimüügivõrgu, mille kaudu turustatakse omatoodangu kõrval maaletoodavaid brände ka teistelt maailma kvaliteetalkoholi tootjatelt. AS Liviko kuulub Balti riikide kolme suurema alkoholifirma hulka, pöörates tootmise kõrval sama suurt tähelepanu ka alkohoolsete jookide impordile. AS Liviko grupp annab tööd 376 inimesele.