A. Le Coq toob esimese õlletootjana Eestis turule 0,25 l pudelis õlle

 

Eesti juhtiv joogitootja A. Le Coq toob müügile uue humalasema eripruuli A. Le Coq Premium Nippel, mis on villitud uudsesse, 0,25 l keeratava korgiga pudelisse.

 

Ettevõte investeeris tehnoloogia arendusse 142 00 eurot. A. Le Coqi juhi Tarmo Noobi sõnul on joogitootja jaoks tähtis näha ette ja luua ise joogiturul trende. “Tõime turule väikese klaaspudeli, et selle tarbija saaks oma õlle alati värske ja jahedana lõpuni juua, kartmata maitse muutumist. Eesti turul näeme sellele pakendile suurt potentsiaali ja seni valitses selles tootekategoorias tühimik.” Noop lisas, et Premium Nippel annab tarbijale võimaluse valida 0,5 l õllest koguse poolest väiksema õlle ja keeratav kork muudab selle avamise mugavaks.

Ettevõtte jaoks tähendas uue klaaspudeli formaadi turule toomine suuremahulist investeeringut, mille moodustas liinide ümberehitus. Nippel on villitud ainulaadsesse pudelisse, mille arenduse taga seisis ettevõte ise.

Kokku investeeris joogitootja 142 000 eurot.

Uue toote turule toomise ja ettevõtte tootekategooriate laienemisega tekkis ka vajadus tõhustada joogiettevõtte logistikakeskuse üldist tööd ning laopinna kasutust. Äsja pandi punkt A. Le Coqi logistikakeskuse ja komplekteerimisala moderniseerimisele, mis läks

ettevõttele kokku maksma 332 500 eurot. Projekti eesmärgiks on kiirendada koormate komplekteerimist ja vähendada ooteaegu erinevate ladustamis- ning komplekteerimisetappide vahel. A. Le Coqi logistikadirektori Erki Lehiste sõnul on ettevõtte jaoks ajakulu optimeerimine kliendi tellimuste komplekteerimiseks ja väljasaatmiseks kriitilise tähtsusega.

Uus A. Le Coq Premium Nippel on eripruul, mis on tugevama ja aromaatsema humalaga kui klassikaline pehme maitsega Premium. Väike, 0,25 l klaaspudel garanteerib õlle parima maitse säilimise joomise lõpuni. Premium Nippel jõuab poelettidele kuueses pakis.