Algas Õllesummeri järgmise aasta piletimüük

1.- 4. juulini 2015 toimub Tallinna Lauluväljakul järjekordne Õllesummer. Täna tulid soodushinnaga müüki festivali passid ja päevapiletid. Festival avaldas möödunud aasta ürituse aftermovie, mida saad vaadata siit:

Ka järgmisel aastal tuleb suvisele suursündmusele vähemalt seitse eri stiilis lava, festivali pealavale on aga taaskord oodata võimsaid välisesinejaid.

Eelmine Õllesummer tõi nelja päeva jooksul kohale üle 60 000 inimese ning kokku esines festivalil ligi sada artisti. Suurimateks välismaisteks magnetiteks kujunesid Bastille ja Hurts´i kontserdid.

Esmakordselt mainiti Õllesummeri nime 25 aastat tagasi, kui toimus Vanaviisi üle-eestiline õlle- ja rahvalike laulude turnee. Alates 1994. aastast korraldab festivali Meediaekspress ning 1996. aastast toimub Õllesummer järjepidevalt Tallinna Lauluväljakul.

Õllesummer 2015 festivali nelja päeva passid on eelmüügis kuni 31. detsembrini 2014 sooduhinnaga 30 eurot ning päevapiletid hinnaga 15 eurot. Pileteid saab osta kõikidest Piletilevi müügipunktidest üle Eesti, Statoili teenindusjaamadest ning Piletilevi internetipoest.