Toshi jätkab Kaljus

 

Nõmme Kalju pikendas lepingut jaapanlasest poolkaitsja Hidetoshi Wakuiga, kes sõlmis klubiga üheaastase lepingu, võimalusega seda pikendada veel üheks hooajaks.

 

“Olen õnnelik Nõmme Kaljus jätkamise üle ning tänan oma peret, sõpru ja loomulikult Kalju inimesi, kes on mulle toeks olnud ning usuvad minusse!” tänas Toshi, lisades: “Luban väljakule naastes anda endast kõik, et aidata Nõmme Kalju Eesti meistriks ning jõuda UEFA Euroopa liiga grupifaasi.”

“Hetkel sõltub kõik tema paranemisest ning kui kiiresti ta suudab ennast mänguvormi saada. Ta on meeskonna üks liidreid ning me arvestame temaga kindlasti,” kommenteeris meeskonna peatreener Sergei Frantsev.

32-aastane jaapanlasest keskväljamootor, kelle hüüdnimeks on Toshi, liitus Kaljuga aastal 2011, aidates klubil selle ajaga saavutada Eesti meistritiitli 2012 ja Eesti karikavõidu 2015. Nõmme Kaljut on Wakui esindanud 160 Premium liiga mängus, lüües 64 väravat, olles sellega klubi ajaloo paremuselt teine väravakütt.

Vigastusest taastuv Toshi meeskonnaga täiskoormusel treeninguid kaasa ei tee, kuid treenib spetsiaalse kava järgi. Tema eeldatav naasmisaeg on märts.